| Lavymee a întrebat:

ce telefon cu tastatura qwerty imi recomandati care sa ajunga la maxim 100 de lei la un abonament de 5-6 euro la vodafone? Mentionez ca as vrea sa aiba clabu de date. Dau FUNDA. Multumesc:*

3 răspunsuri:
| VladM15 a răspuns:

Nu prea sunt mai bine te duci la un magasin Vodafone si intrebi acolo in legatura cu abonamentele ca e net pe www.vodafone.ro nu gasesti toate informatile

| GeO_3519 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Nokia c3 e cu tastatura qwerty si destul de frumoshappy fundita?

| loock a răspuns:

Black berry 8520 curve are tastatura qwety si cablu de date