| Andutsaa a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mineecrying? Am un Samsung S3500 si cand ma suna cineva nu aud nimic, in schimb persoana care ma suna ma aude pe mine. Ce se intampla? Ce pot sa ii facsad? Va rog mult, am nevoie neaparatsad. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| sudsuinededouaori a răspuns:

Da problema e de la Difuzor, megi cu el la un service autorizat si il fac baietii, poate sa fie si de la soft dar e putin probabilhappy Multa bafta.

1 răspuns:
| ravanoos a răspuns:

Pai e dus. s mie mi s-a intamplat ...mai intai n-am mai auzit nimic apoi tot ecranul mi s-a facut negru nu cred ca o sal mai poti folosi...