| Stefania_Georgiana_1998 a întrebat:

.cine ma poate ajuta si pe mine? Am o mica problema cu facebook-ul si messanger-ul....sunt cu o ora in urma...am verificat fusul orar si tot lam schimbat...dar degeaba....tot este in urma....cum as putea rezolva asta?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Zona de timp ti-i setat pe CET (Central European Timezone). Schimba-l pe Bucurest / Athena etc, cu +1 ora (GMT+2).

1 răspuns:
| Xaya a răspuns:

In set up-ul calculatorului ar trebui sa gasesti fusul orar la data si ora si sa bifezi actualizarea prin wifi