| karakedi13 a întrebat:

Conexiunea prin wireless se plătește? De exemplu, eu sunt acum pe balcon(am semnal mai bun), cu laptopul în brațe și m-am conectat cu ușurință la HG520s. happy

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

A.la ala ma conectam si eu cand nu imi mergea netu laughing nu, nu il platesti

5 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Nu nu costa decat cele oferite de provider adica cele care au securitate pe mack si parole pe wpa dedicate. sunt 3 tipuri de retele wlan nesecurizate -utilizatori care nu si-au securizat routerul ( conform legii orice retea wlan nesecurizata e gratis si e integrata in hotspot ) cele securizate de utilizatori fie ele pe wep sa wpa si retelele de provideri securizate la care platesti un abonament pentru a le accesa

| frvtel a răspuns:

Nu te costa nimic.

| Ionut_8418 a răspuns:

Nu platesti nimic. asteapta-ma ca vin si eu langa tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana, nu plătești nimic dar... știi că poate vedea cam tot ce faci tu pe net, nu? happy

| mikamik a răspuns:

Daca furi wireless de la candva nu platesti da eu cred ca o sa.si puna parola... iar daca nu. ei bine norocul tauwinking