| anonim_4396 a întrebat:

Cu cateva luni in urma am cumparat un Samsung Galaxy Mini2 care a funtionat acceptabil pana acum, insa de ieri am probleme. Pe youtube, la videoclipuri de proasta calitate imi apare o linie ce trece prin centrul ecranului, si atunci cand vizionez un videoclip de calitate inalta, jumatate de ecran devine alba. Asta doar cand activez "rotire ecran" si tin telefonul orizontal, nu "in picioare". La fel patesc si atunci cand vreau sa fac poze sau videoclipuri. La poze imi apare o linie, insa poza iese normal iar la videoclipuri jumatate de ecran devine alba si inregistreaza la fel, videoclipul tot asa ramane. Ma poate ajuta cineva, va rog?

1 răspuns:
| Catalin-Ovidiu_Scutariu_1974 a răspuns:

Incearca sa il reformatezi si vezi daca da vreun rezultat, nu il duce la reparat ca te costa cat nu face telefonul..parerea mea.