| anonim_4396 a întrebat:

cu ce program as putea sa imi pun filmele din calculator pe cd. uri? ca nu as vrea sa le stergsadva rog sa imi spuneti si pasii pe care trebuie sa ii urmez pentru programul respectiv...multumesc!

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu nero burning room.

| sti a răspuns:

Poti download-a NERO versiunea de incercare, de aici
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=72&lid=2671

| Mishoo a răspuns:

Daca folosesti ai windows xp sau vista nu iti trebuie neaparat un anumit program merge si prin drag&drop (sau copy&paste) astfel: Introduci discul gol (cd, dvd) in unitate, apoi poti trage pur si simplu ceea ce vrei sa copiezi de pe HDD pe CD/DVD apoi alegi comanda "write these files to cd" (pe care il vei vedea in fereastra CD/DVD-ului in stanga) oricum e simplu... vei vedea! :p

Janina
| Janina a răspuns:

NERO 7ESSENTIALS

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cu orice burner. Conditia minimala este sa ai cd-rw, sau dvd-rw.

| anonim a răspuns:

Cu nero

| guralivul a răspuns:

Nero, Aici ai si un tutorial pentru incepatori foarte eficient si nu ai cum sa nu intelegi, este video si intelege tot *******;): http://www.nero.com/enu/show-tutorial.php?tut=MTY=

| jani a răspuns:

Incearca cu..."nero"...este foarte bun...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar nu am