| Denis67 a întrebat:

Bună!
Cum as putea sa fac rost de un cod generator pentru Facebook deoarece nu ma pot conecta pe el?
Am schimbat parola și nu pot sa ma conectez fără codul acela!
Cum pot face rost de unul fără sa fiu logat pe Facebook?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Acel cod de verifiare primeste proprietarul contului, in SMS sau prin e-mail (pe numarul de telefon sau adresa de e-mail, trecut la setarile contului).

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

In caz ca nu mai ai acces la numarul de telefon sau mailul facebookului, dai la Ai uitat parola unde ti se va cere intr-un final o poza cu buletinul ca sa demonstrezi ca tu esti. Fa asa ca e mult mai simplu. Mie mi au raspuns cam in 13 ore

| user0010 a răspuns:

Salut. Din câte știu, poți genera acel cod pe adresa ta de e-mail. Introduci adresa, apeși să-ți trimită codul de verificare, verifici bara de stare (copiezi codul) și îl introduci pe Facebook.