| Sakura_4185 a întrebat:

Buna :*
cum as putea sa pun mai multe imagini in una singura? dar fara nici un program!

Răspuns Câştigător
| WohooAmTreiFunde a răspuns:

Chiar fara niciun program nu se poate, dar s-ar putea chiar si cu paint, pui imagine, o micsorezi si adaugi alta imagine si etc. Dar si ala e un program...

7 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nu poti eu folosesc photoscape e ffff simplu sa umbli pe el

| retouchan a răspuns:

Cu Paint!
Deschizi o imagine si o lasi asa dupa aceea, mai deschizi o fereastra si deschizi ce imagine vrei, si apesi pe patratul de langa steluta din partea stanga. tai imaginea sau ce vrei din ea dupa aia dai click dreapta copy, mergi la fereastra cu cealalalta imagine si dai click dreapta paste! Si gata! Si faci tot asa cu cate imagini vreihappy

Sper ca ti-am fost de folos!

| Sakura_4185 explică:

Ma refeream un program de pe net...adica descarcat

| CreepyCrow a răspuns:

Adica sa formezi una singura? prin word dar nu se poate numi poza, dar... incearca, sau paint cum a spus Culdaa

| melc a răspuns:

Daca faci cu telefonul', vezi ca ai o optiune 'Mosaic', dai acolo si iti apar mai multe patratele / cerculete, ce vrei, si faci cate o poza pentru fiecare cerculet/patratel si iti apar intr'una singura!
si la camera ar trebui sa aiba thinking

| x0xandra a răspuns:

Scz nu stiu. Dar stiu un program excelent. Uite asta http://www.photoscape.org/ps/main/index.php.Si eu il folosesc.

| ady10ady0030 a răspuns:

Incearca pizap seamana cu paint da e mai usorde folosit