| ElFenomen a întrebat:

cum "citesti" placa de sunet daca este integrata in placa de baza pentru ca nu mi se mai instaleaza driverul audio de cand am reinstalat wind. si am inteles ca trebuie sa stii ce placa de sunet ai pentru.ca sa stii ce drivere sa-ti iei.sal.dau fundawinking

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Toate placile baza incepand din anul 1980 (poate si mai devreme dar cam pe atunci au ajuns pe la noi)au sunetul integrat in placa baza! Succes!

| Jump3r a răspuns:

Instaleaza din nou placa de baza. ar trebui sa tzil recunoasca daca ii intregrata. daca nu, afla ce placa de sunet ai ...si downoadezi driveru de pe net :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa afli ce placa de sunet ai incearca programul "everest ultimate edition" ca sa iti arate tot de ce ai nevoie descarca-l trial si pune key FN2XU3IE479D4SWA4AMFAWJNA. de acolo afli ce placa de sunet ai ce driver iti trebuie. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking