| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot activa optiunea de inernet pe mobil de la Orange? In abonamentul pe care am este inclus si internetul, dar in urma cu cateva luni a fost oprit, fiindca stateam prea mult pe telefon si consumam mega. Întrebarea nu e cum pot sa pornesc netul pe telefon, ci cum pot reactiva optiunea de net?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut username342,

Daca serviciul de date a fost blocat din sistem, el poate fi reactivat doar prin apelarea Serviciului Clienti - 411 sau a Serviciului Orange Experts - 408 de catre titularul abonamentului.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| Vanatorul2000 a răspuns:

Buna.Sar putea un parinti sa-ti fi oprit internetul, deoarece atunci cand depasesti traficul, iti pune plata suplimentara.
*Nu uita, si parinti stiu sa minta* happy
Funda?