| problemelamate a întrebat:

Cum pot afla de cat am placa video
Am NVIDIA Geforce 7025/NVIDIA NForce 603 a sa aflu de cat o am

Răspuns Câştigător
| xXSpikeXx a răspuns:

Scrie in run dxdiag

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ori cu cpu-z ori scrie în run dxdiag/enter.Succes

| taken a răspuns:

Descarci acest program.Nu trebuie instalat.Il deschizi, apoi dai in stanga sus la file/preferences/selectezi romanian apoi dai OK. Apoi dublu click pe video, click pe GPU si citesti in dreapta la capacitatea memoriei, tip bus, latime bus. Daca il lasi in engleza : dublu click pe display, click pe GPU si vezi la memory size, bus type, bus width.
http://fastupload.ro/930eeeeab5e3805fd2245025a3d1dc89.html

| VIPSn1p3R a răspuns:

De 256 MB