| abcdefgh a întrebat:

Cum pot face pe hi5 in asa fel incat prietenii mei sa nu vada ce prieteni am in lista de prienteni?laughing Sper ca ati inteles. funditaaa!(scuze pentru repetarea cuv "prieteni")

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti !

4 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Nu ai cum laughing

| MiHaI a răspuns:

Pai asta trebuie sa apara singura prieteni daca intra pe profilul tau vad prietenii tai si pot da pe vizualizeaza toti prietenii(am repatat cuv prietenii o gramada)

| meooooow a răspuns:

Decat la Facebook este posibila optiunea asta, la Hi5 nu merge.

| biia_6810 a răspuns:

Nu merge sad