| aaa777 a întrebat:

Cum pot sa fac poza la ecranul tabletei mele Allwiev Ax2 Frenzy?

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Apesi pe butonul de blocare+deblocarea tabletei + butonul de "home", (cel ce aduce tableta in meniul/pagina principala.

Deci ambele in acelasi timp si va face o captura la ecranul tabletei.

| Otto2014 a răspuns:

Tine apasat pe butonul de stingere pana iti apare ceva, apesi screenshot

| aaa777 explică:

Am cautat si eu pe Google si am gasit acesye variante si nu au mers dar mersi oricumwinking sad

| aKkaD a răspuns:

Capturile de ecran / screenshot se fac prin atingerea concomitentă a butonului de power și a celui pentru reglarea volumului în jos.