| silviaaa00 a întrebat:

Cum pot sa fac sa am net pe 2 calculatoare? Adica mufa de internet de la calculator sa mearga si la laptop cand o conectez. Mi l-a mai facut odata cineva dar am instalat windowsul si nu mai merge.

1 răspuns:
| TestPetrut a răspuns:

Deci la orice ce laptop ai wirles nu? si tu poti sa-ti cumperi un rotter (rutaR) casa ai si la pc si la laptop mufa de la pc o bgai in rutar el in cutie mai vine cu un fir albastru care are 2 mufe ca la pc una o bagi in c si una in rotter mai incolo cred ca stii si cred ca ai vazut... fundita?