| AlleEllena a întrebat:

Cum pot sa-mi conving parintii sa-mi ia un iphone 4?
Pana acum am mai spart o tableta si am zgariat foarte usor 2 telefoane.Cred ca ei nu vor sa-mi ia acest telefon pentru ca sunt aeriana si le uit prin anumite locuri si dupa nu le mai gasesc.
Note mari am la scoala; pe langa un 4 la mate am numai note de 8, 9 si 10.Bine..4 ala l-am,, inlocuit" cu un 8 si as zice ca as merita acest telefon (bine,ca nu-s un geniu matematic).
Singurul dezavantaj cred ca ar fi ca eu sunt foarte,dar foarte dezordonata.
P.S. Eu inca nu i-am intrebat despre telefon,dar presimt ca vor spune nu. Vroiam sa ii scriu,,Mosului" in scrisoare despre telefon pentru ca mi se pare ca este mai usor sa vorbesc cu ei prin ceva chiar foarte dragut.
Primeste fundita raspunsul rapid, concret si dezvoltat!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam au dreptate parintii tai.Nici eu nu ti-as lua sa fiu in locul lor.

| NoWay55 a răspuns:

In mod normal as spune ca parintii tai ar avea dreptate refunzandu-te dar si am regasit o parte din descrierea mea la tine. Si eu sunt dezordonata, aeriana si am note de 9 si de 10 pe langa 8 la engleza care mi-a scapat+ un telefon zgariat foarte foarte bine happy.
Asa ca fa ceea ce am fcaut eu. Nu le spune nimic deocamdata si aratata-le o bucata buna de vreme ca esti in stare sa ai grija de lucruri. Fii un pic mai atenta. (nu e imposibil, am mai spus sunt un model de dezordine).
Cand vezi ca sunt multumiti de tine si ca te lauda la rude prieteni etc. gaseste un moment prolific in care ambii sunt calmi si gaseste argumente coerente. Sper ca te-am ajutat. Merit funda?happy