| BlackRaven45 a întrebat:

Cum pot să trimit melodii prin Bluetooth de la un Samsung Galaxy Gio la alte telefoane? Dau fundă! happy

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Descarci o aplicatie de gen: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rhmsoft.fm
activezi bluetooth-ul la ala care vrea melodia si il faci vizibil. Folosind aplicatia aia, iti cauti meodia. Tii pe ea apasata, share-bluetooth, alegi telefonul care sa primeasca si ala sa dea accept. end of story.

| BlackRaven45 explică (pentru sltlp):

Deci nu şti cât de mult îţi mulţumesc! Mersi! happy

1 răspuns: