| XxXxMariusXxXx312 a întrebat:

Bună, cum pot vedea întregul istoric de la Messenger?
Adică, fără să mai stau să tot dau " Show more messages"?
Dau fundiţă, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| XxXxMariusXxXx312 explică:

Pai daca ai vorbit cu acea persoana in fiecare serara cate jumatate de ora...ai de dat! Mess-u iti arata cele mai actuale!

2 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Alt+shift+v Asta cand esti intr-o casuta de chat, dupa ce dai alt+shift+v iti da o lista cu toti prietenii cu care ai vorbit, si alegi de acolo. PS: Butoanele din stanga!winking

| XxXxMariusXxXx312 explică (pentru soloangel01):

Ştiu, dar nu asta am întrebat. După ce dau la istoric, eu vreau să-l văd pe tot fără să stau să mai dau acolo '' show more messages ''. Adică, intru în istoric, dau clic pe un id şi ca să văd mesajele mai vechi trebuie să tot dau '' show more messages ''. Nu ştii cum să fac să nu mai stau să tot apăs şi să-l văd pe tot?

| XxXxMariusXxXx312 explică (pentru XxXxMariusXxXx312):

Pai daca ai vorbit cu acea persoana in fiecare serara cate jumatate de ora...ai de dat! Mess-u iti arata cele mai actuale!