| lexony a întrebat:

cum sa'mi instalez camera web de la laptop? am dat la >startcontrol panel > scanner and camera si m-am luat dupa instructiunile alea, dar tot nu merge... sad c sa f?

1 răspuns:
| Gabbitzu a răspuns:

Daca ai cd-ul cu driveul webului e mai usor daca nu vezi ca pe camera web trebuie sa scrie modelul ei cauti pe net examplu yatacham 1. 0. 1 download driver succes daca nu merge cauta-ma pe dj_gabbitzu2000 si o sa iti dau mai multe detalii