| Cuuukii a întrebat:

Bunabig grin am apasat p ceva p taste si nu mai am sonor >>. oare ce o fibig grin? [nu e butonul acela dp tastatura care arataa sunet]si nici nu-mi apare >.< audio p bara. fundOI!

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Click pe start->control panel-> din bara din stanga click pe clasic view ->sound depinde de ce placa de sunet ai si fiecare are modul lui de setari dar cauta sa setezi acolo la volum si sa iti apara iconita pentru volum in taskbar click dreapta pe bara de jos->properties->notification area si acolo bifezi Volume sau daca ai laptop vezi pe care buton iti arata semnul de la sunet, apasa Fn si acel buton depinde de laptopuri unele au pe Fn+F8 sau fn+F5 sau alte taste, daca nu merge atunci precizeaza ce calculator sau laptop ai si daca ai calculator atunci precizeaza si ce tastatura ai.

| Cuuukii explică:

Ok deci.navea nimicrolling on the flooram dat restart si a mershee heedin nou
MULTUMESC CA ATI POSTAT PARERILE.
Cum niciuna dintre ele nu a fost raspunsul `castigator` am sa dau funda la primul care si-a postat:d opinia.
hee hee)!

| Andrei_2426 a răspuns:

Pentru a remedia chestia asta trebuie sa intri in control panel, care il gasesti in start, apoi dupa ce ai intrat in control panel ii dai hardware and sound, apoi unde scrie sound, scrie dedesubt mic ajust sistem volume, si de acolo iti faci cum vrei tu sonoru.