| DJMryo a întrebat:

daca cumpar un sistem de operare de cate ori pot sa imi instalez windowsu? cel mai detaliat raspuns funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori vrei, cu conditia ca cd-ul cu windows sa fie bine pastrat, sa nu se zgaraie. Windowsurile sunt foarte sensibile.

| JansonLupu a răspuns:

Asculta la eXperT laughing un WINDOWS se instaleaza nu mai multe ori decit o data la 6, 7 luni pentru ca daca al tot instalezi mai de multe ori EX>>: 2 ori pe luna sau chiar si 7 pe 7 luni poate sa ti se arda Hard-ul...