| Guest10 a întrebat:

Daca imi pun deblocare faciala din >>setarisecuritate deblocare faciale, sunt sanse ca telefonul sa se poata bloca? Sa ramana blocat... Sa nu ma recunoasca etc?

Funda promit!

Răspuns Câştigător
| Nyy2003 a răspuns:

Da este posibil sa nu te recunoasca.
(Am patit-o de atatea ori.)
Dar in caz ca nu te recunoaste iti cere un model sau parola...

4 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat sa nu ma recunoasca, mi s-a intamplat sa-l poata debloca si sora mea. Si nu suntem gemene laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,se intampla sa nu te poata recunoaste.Nu stiu la altii dar eu am facut poza de recunoastere stand drept si daca vreau sa deblochez din pozitia culcat si fata e usor intr-o parte atunci nu deblocheaza.Trebuie sa stau musai cum am, pozat prima data ca sa poata lua acele puncte de deblocare corect.

| Rzv_Razvan_2001 a răspuns:

E mai conplicat

| FlAvIaaa699 a răspuns:

Noaptea va fi nevoie sa aprinzi lumina pentru ca nu o sa te vada