| AlinAlinul a întrebat:

Dau funda. Am primit cadou o tableta iPad 2 din america. va intreb: trebuie facut ceva la ea ca sa o pot folosi in Romania? sau sa ma pot conecta la wifi si sa imi pot pune aplicatii? si inca o intrebare.:d cum imi pot pune aplicatiile pe iPad 2? va rog multbig grin dau funda!

Răspuns Câştigător
| Adriankuala a răspuns:

Pai sigur ca de inceput va trebui so aprinzi iar ca s-a trebuie conectezi la o retea wi-fi ai nevoie de parola daca reteaua nu este libera iar aplicatiile le poti instala direct sa-u vei folosi pc-u pentru transfer de aplicatii si pe urma le vei instala