| NoInteres a întrebat:

dau funda pentru cel ce ma ajuta imediat! si corect big grin
Am telefon Samsung Galaxy Mini, si mi-am pus pe telefon un cod cu un fel de labirint, un prieten de al meu se juca cu labirintul acela si acum imi spune ca am incercat de prea multe ori si sa imi bag contul google, am incercat tot felul de conturi google, dar in zadar spune ca sunt invalide. Ajutati-ma ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| burli97 a răspuns:

Trebuie sa folosesti contul de google cu care ai sincronizat telefonul. Cel pe care-l folosesti in Android Market.

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

A patit un amic asta, trebuie sa te duci cu ei la un magazin Vodafone sau de unde ai tu telefonul cu el, si o sa ti-l deblocheze ei.Costa 30 de lei.