| sayurik a întrebat:

Buna,

De cateva zile bune am probleme cu incarcarea Facebook. Este singurul site care se incarca extrem de greu, uneori chiar deloc si nu inteleg de ce, care ar putea fi problema? Am schimbat vreo 4 browsere (Firefox, Opera, Chrome, Safari) si problema ramane aceeasi, nu se incarca.

9 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Asa mi-a facut si mie pana am folosit CCleaner.Incearca-l si tu, e gratis big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Sweet155 a răspuns:

La fel imi face si mie.

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Si la mine la fel, si imi fac 1000 de nervi

| Pangarus a răspuns:

Nu esti singurul... De cateva zile asa imi face si mie.

| mariatzlovemusic a răspuns:

Daca nu merge poti sa descarci aplicatia facebook telefon/tableta/computer ca sa nu te mai chinui

| sayurik explică:

Am inteles, inseamna ca e de la ei...

| Tumblirish a răspuns:

E virus

| AnonimuTPU a răspuns:

La fel se intampla si la mine de ceva vreme.