| Ladybuug a întrebat:

De cateva zile mi-am downloadat sims 3 si am problema. Dupa ce il instalez[fara prb] cand deschid jocul si trebuie sa imi aleg orasul imi scriie ceva de genul "Were unable to verify that your copy is valid ". Ce as putea sa ii fac sa mearga? Nu intentionez sa il cumpar. Va rog, ajutati-ma! dau funda.

3 răspunsuri:
| liliana096 a răspuns:

Da...trebuie sa ii pui crack-ul daca vrei ti-l dau eu.liliana096 este idu meu.

| vladtheripper a răspuns:

Cauta pe google (sau pe www.serials.ws) un crack pentru jocul respectiv. Ata e un pas obligatoriu pentru a putea juca diverse jocuri piratate, numai in cazut in care nu sunt deja crackuite.

| Ladybuug explică:

Cu crack nu merge. straight face