| ss501 a întrebat:

Buna!

De ce mi se aprinde laptopul singur noaptea?

P.s recent am instalat windows 10

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nul mai lasa in priza, are chef de viata

| EvangelineLovin a răspuns:

Sursa. praful. poti sa l desfaci si sa l stergi de praf usurel. sau du-l la un service sa-l testeze.

| halogen001 a răspuns:

Poate are in setari in bios pornire la alarma, retea. Ar putea avea legatura cu w10 happy Probabil exista programe care au mult de lucrat si se pornesc si noaptea ca sa-si faca treaba.

| Kreefy a răspuns:

Probabil ai instalat vreun program cu virusi sau ai prin setari undeva repornire dupa x ore, sau la ora x. La windows 10, cate prostii are in el, e ceva normal, multumeste-te ca doar se aprinde singur noaptea si nu se stinge cand te jociwinking

| ss501 explică (pentru Kreefy):

Mie una imi place w10, e cel mai bun sistem de operare pe care windows l-a lansat, in opinia mea happy