| dayanalove12 a întrebat:

de ce mi se vede, atunci cand primesc pe telefon mesaj {am samsung s5230}, mi se vede foarte mic scrisul. confused zici ca trebuie sa te uiti la el cu lupa laughing. va rog sa ma ajutati. puppy dog eyes. cum pot sa-l fac ca inainte? straight face

Răspuns Câştigător
| Brandusha16 a răspuns:

Apasa p butonul de volum + cand primesti un sms sau te duci l cele primite. Telefon din acela am si eu tongue

3 răspunsuri:
| dayanalove12 explică:

Am verificat si setarile...dar nu stiu unde sa dauthinking nu stiu unde sa dau ca sa vad scrisul

| CrissCC a răspuns:

Verifica setarilehappy

| CrissCC a răspuns:

Setarile la mesaje nu ai?