| EcKood a întrebat:

Buna de curand am facut un server de metin2 si caut un host care sa tina serv cam 30-40 de euro negociabil va rog unde gasesc un host cam asa la preturi mici multumesc anticipat,

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Me pe gratis stau zi si noapte pe pc nu ma deslipesc nici daca fac pe mine am scutece nici nu ma ridic de pe scaun am perna langa maus ma faci pe mine pe gratis puppy dog eyes

| godtor a răspuns:

Salut, recomand https://www.lcsnet.ro, ruleaza multe servere de succes la ei si au vechime in domeniu

| skR94 a răspuns:

Iti recomand www.ronics.ro - au preturi foarte bune si calitate exceptionala.