| Sk8BN a întrebat:

de curand am luat un Samsung Galaxy Mini, am vrut sa imi downloadez jocuri pentru el de pe market, dar trebuie sa ma inregistrez, nu stiti daca trebuie sa platesc sau nu. Daca stiti alte metode de a pune jocuri pe el sa imi spuneti. Fundaahappy

Răspuns Câştigător
| 985436982 a răspuns:

Eu mi-am facut cont pe Google, si mi-a mers. Depinde de ce jocuri iti scoti, cand ti le downloadezi scrie daca sunt pe gratis sau nu.

1 răspuns:
| anonimatus a răspuns:

Nu,nu e gratis da-mi funda aia mai repede laughing ca ma supar p uh rolling on the floor