| keepup a întrebat:

de curand mi-am cumparat telefonul Cosmote Joy, si acum mi-am pus din greseala niste widgeturi pe ecran at wits' end, si pur si simplu nu mai pot sa le scot, nici din setari de nicaieristraight face...cine se pricepe, cine are telefonul si stie? o3, funda +vot

Răspuns Câştigător
| ella_4016 a răspuns:

Tine apasat pe iconite si in dreptul lor va aparea un x, tine apasat pe el si va disparea

1 răspuns:
| Vlad_2260 a răspuns:

Nu am telefonul, dar la xperia x10 al meu trebuie sa tii degetul putin pe widget si sa-l tragi in josul ecranului si se sterge... poate ti-am fost de ajutor.