| ABCDA a întrebat:

BUNA! De fiecare data cand deschid Internet explorer, imi apare ceva cu "eazel search" in loc de "google". Am urmat niste instructiuni de pe net ca sa dezinstalez acest "Eazel" dar nu il gasesc intalat nicaieri in calculator cum ar fi trebuit... Ce imi sugerati? sad

1 răspuns:
| Vl4dootz a răspuns:

Deschizi internet explorer, dai click pe setari ai apoi internet options, in casuta respectiva scrii www.google.ro si apesi apply. redeschide browserul si vezi daca functioneaza.
Bafta!