| Lena1512 a întrebat:

De o vreme, bs.player-ul meu nu mai descarca deloc subtitrari la filme. De ce? Ce ar trebui sa fac sa imi poata gasi din nou subtitrari la filme? Tin sa mentionez ca am incercat cu alte filme care inainte, bs.player-ul le gasise subtitrari. Acum tot scrie ca nu s-au gasit subtitrari

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Reinstall sau descarca alta versiune

| taken a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou.
Poti cauta tu subtitrarile filmelor.Nu este greu deloc.Subtitrarile se mai potrivesc de la o varianta de film la alta, el cauta probabil dupa denumire. Poate fi o subtitrare buna, daca nu are acelasi exact nume cu filmul nu ti-o arata. Poate nu este asa cum spun.

| ale28bz a răspuns:

E greu de crezut că ai umblat în setările lui pentru a ascunde subtitrarea dar totuşi apăsă tasta S de pe tastatură, a doua variantă ar fi să îl reinstalezi şi a treia să instalezi un alt player îţi recomand KMPlayer sau GomPlayer