| MishaIsMyHero a întrebat:

De vreo două zile,când vreau să intrubla setări îmi spune 'Din păcate, Setări s-a oprit' și nu știu ce să fac.

5 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Poate ar trebui oprit, apoi repornit.

| Nelu62 a răspuns:

Setarile cui?

| MishaIsMyHero explică (pentru Nelu62):

Setările tabletei. Scuze, eram grăbită când am scris

| Ax3LdeV a răspuns:

Asa mi-a aparut si me pana i-am dat reset general

| Kreefy a răspuns:

Incearca cu o repornire sa scoatei bateria in timp ce iti apare acea eroare. Daca tot nu merge, dezinstaleaza ultimele aplicatii adaugate. Daca nici asa nu va merge, mergi de unde ti-ai achizitionat telefonul, daca ai garantie ti-l vor repara gratuit ( cam in 2 saptamani ), daa nu, supori cheltuielile.