| xSellGomez a întrebat:

Deci, acum 2 saptamani am facut contract cu alta firma, pentru internet, ia problema e ca, de exemplu daca stau mai mult de jumatate de ora pe net, merge din ce in ce mai greu. Nici pe youtube nu pot sa stau k se blocheaza. La fel face si la jocuri.
Voi credeti ca e de la net, sau de la latpop(Intel Compaq) nu stiu cum.
Ma puteti ajuta?
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu intampin aceeasi problema cu RDS-ul si am abonament la ei de multi ani, insa in ultimele 2 luni face fizte de genul celor descrise de tine. I-am chemat deja de 2 ori, am dus laptopul la un informatician sa-l verifice. Aceeasi faza idioata. Laptopul n-are nimic, insa netul abia merge, mai ales dupa orele 17. Nu stiu ce sa cred. Imi trec tot felul de idei traznite prin cap laughing

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

E firmă de cartier?

| vladmR a răspuns:

SAlut,cel mai bine ar fi sa suni la cei de unde ai net si sa ii intrebi, eventual sa vina sa iti faca o vizita, nu cred ca e problema la laptop. Vezi daca vecinii au aceeasi problema

| xSellGomez explică:

Da, @CataUk, Telemach, e firma Telemach