| Udndiems9274 a întrebat:

Bună, deci am o problema cu instagramul. Mi s-a trimis acum cateva saptamani automat la toti urmaritorii mei de pe insta ceva de genul,, This took me 3 hours to make it I hope you'll love it" si dupa se trimite un link se trimite automat, va rog ajutati-ma ca simt ca înebunesc si mi s-a întamplat si acum 19 minute. Stie cineva de la ce si cum sa fac sa nu se mai trimita?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Schimba numele si parola, ca ti spart contul

| oglindasultanului a răspuns:

Ti-ai conectat instagramul la vreo applicatie, n-am mai intrat demult pe inst., dar am vazut ca pe mai multe site-uri adauga optiunea cu applicatiile, o stergi din setari. Ai intrat pe vreun site si ai conectat contul, de asta se intampla.