| CreepyBoy a întrebat:

Deci am ps3 cu ultima versiune si vreau sa il modez, am aflat ca nu merge decat daca iau versiunea 4.80 de jailbreak. Am intrat prin toate siteurile pentru a descarca dar pentru a extrage arhiva trebuie sa am parola, iar parola o iau doar daca completez un survey. Am descarcat vreo 4-5 jailbreak-uri, la toate trebuie survey. Am incercat sa folosesc toate tipurile de PASSWORD RECOVERY dar parolele sunt mai mari de 8 litere si dureaza FOARE MULT (aparea pana la 80 de zile). Am incercat si sa fac survey sa imi dea parola gratis(fara completari) dar nu merge.
Ma poate ajuta cineva?
Daca ati descarcat si voi jailbreak 4.80 de pe siteuri care va cere parola puteti sa mi-o dati? Sau daca ati facut rost de el free puteti sa imi dati link-ul?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Șotîrcă_Ștefan_1995 a răspuns:

Cred ca daca nu gasesti un link util si nu te descurci ar trebui sa te duci undeva unde modeaza console.