| christinemd a întrebat:

Deci. am un laptop Asus F9s si nu imi merge camera web nicium...help? dau funda si multumesc

Răspuns Câştigător
| tomthecat a răspuns:

Intră pe link, dai click acolo la Select OS ca să selectezi ce sistem de operare ai, aştepţi câteva secunde ca să-ţi apară driverele şi apoi click pe CAMERA ca să-ţi downloadezi driverul pentru webcam.

Mai simplu nu se poate!

http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=F9S&p=3&s=91

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Ce sistem de operare? De unde stii ca nu merge? Ai instalat driverele?