| LadyClouds a întrebat:

Deci, sa incep cu inceptul. Vreau sa imi pun niste aplicatii pe iPod-ul touch 1st generation si nu stu cum. Adica, le-am descarcat free de pe iTunes store, dar mai departe chiar m-am blocat!

Si inca ceva: daca dau update la soft-ul iPod-ului, imi sterge toata muzica din el?

FUNDA!:*

2 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Oare puteai sa incepi cu sfarsitul? Sau cu sfarsitul inceputului?

| LadyClouds explică:

Da...iau asta ca pe un raspuns de la cineva care nu prea are ce face. Am folosit o expresie, dar ce sa ceri...