| Hasss a întrebat:

Buna Dimineata TPU! Am o problema foarte mare sad si foarte ciudata... Stau de aseara de la 10 si tot n-am reusit sa trec peste asta... Am descarcat un program care mi-a instalat ISTARTSURF in morti masi ca am innebunit... laughing am incercat sa-i dau dezinstalare nu s-a lasat nici mort apoi am dat scanare a gasit ceva "virusi" i-am sters dar degeaba,intr-un final am decis sa reinstalez windows-ul am facut-o si p-asta, dar DEGEABA! Am intrat in safe mode(de aici va scriu tongue ) am instalat spyhunter, malarebytes si adwcleaner sau ceva de genu. Am scanat cu toate 3 programele si surpriza niciun virus... Intr-un final am scapat de istartsurf acum am o alta problema numai merg executabilele ceva le opreste! dar ce? si de ce in safe mode merg si in normal mode nu? Va rog ajutati-ma sad Dau funda

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Reinstaleaza din nou windows dar de data asta formateaza partitia pe care instalezi windows! Bafta!

| CompaCT a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci, instaleaza iar windows-ul si formateaza partitiile: C si D. Dupa ce ai instalat windows-ul intri te uiti sa vezi daca iti merg executabilele. Daca nu iti merge i-ati alta unitate poate fi si din cauza de la Hard Disk ti-a ramas un virus in unitate pe acolo. Deci daca nu iti merge dupa ce instalezi iar windows-ul, iti iei alta unitate... Sper ca ti-am fost de ajutor! Funda?