| Didi908 a întrebat:

Buna dimineata, TPU! happy Am si eu o intrebare: Cum pot vedea cand cineva imi raspunde la o intrebare/mesaj de pe twitter? Am scris ceva pe pagina unei prietene si vreau sa vad cand si ce o sa-mi scrie! Funda happy

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

S-a schimbat cam mult twitter-ul de când mi-am făcut eu cont, dar sigur e Mentions sau "@ username-ul tau".

| LalLyBoOmD a răspuns:

Da, da, prietena. rolling on the floor

| LyaLiana a răspuns:

Pai dai acolo la @ Connect.e langa Home..si acolo iti apare ce ti-a raspuns persoana respectiva...
Sau dac te referi la mesaje[Direct messages] dai acolo laga cautare si apesi pe Direct messages... Sper sa intelegi:d