| xRelax14 a întrebat:

Buna dimineata, TPU. Mi-am luat recent un Nokia lumia 630, si i-am facut setariile de baza, am invatat esentialul, dar am o problema la descarcare, si aia e in felul urmator, ii dau descarcare ...ruleaza si la un momendat imi apare mesaju: Problema la finalizarea cererii. Incercati din nou mai tarziu.
Acest cod eroare poate fi util pentru mintile luminate: 80070490. Am facut Apn, am facut setari de baza, tot ce e necesar, dar tot continua mesaju, va rog ajutati-ma, dau funda!

2 răspunsuri:
| xRelax14 explică:

Am revenit cu un hard reset ...insa degeaba, aceelasi rezultat, si cei de la service au fi facut la fel... straight face

| Mihai442000 a răspuns:

Depinde de cat de buna este conexiunea la internet, dar sa presupunem ca este una cel butin buna. Telefonul tau are o problema serioasa, iti recomand sa te duci la un service sau incearca sa ii aplici un hard reset.