| Georgy78 a întrebat:

Din ce zona din Bucuresti pot cumpara o tableta pana in 200 lei? Dau funda

Răspuns Câştigător
| galyperf89 a răspuns:

Nu prea gasesti tablete la pretul acesta..adica mai gasesti pe alocuri dar nu sunt bune. Sfatul meu este sa mai astepti putin sa mai strangi niste bani si sa iti iei una mai ca lumea! Nu te grabi sa dai aiurea cu banii! Mai asteapta cateva luni sa se ieftineasca niste tablete mai ok. Sper ca te-am ajutat! Funda? happy

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Uite-te la astea 2 dupa eMAG, si le poti comanda de aici : http://www.emag.ro/tablete/tablete-ieftine-pret,intre-100-si-200/c
Azi comanzi, maine primesti! :)

| monsterRyder a răspuns:

Nicaieri,daca o vrei noua, asteapta Black Friday si ai pe Emag tableta la 99 de lei(serios!). Totusi, americanul are o vorba:"You get what you pay for". Adica, cu cat platesti mai putin, ai calitate mai proasta.Eu spun sa strangi bani si sa iei una buna, in 600 de lei. Daca vrei neaparat la 200 lei, considera sa te uiti la anunturi Second-Hand pe Olx sau pe tocmai.ro.Sper ca am fost de ajutor!
Funda? big grin