| Aasdfghj a întrebat:

Din greseala am dat update la android dar nu l-am instalat. Spune ca s-a descarcat si trebuie sa dau mereu amanare ca sa nu-l instalez. Ce pot face acum? Daca dau la setari din fabrica tot o sa apara?
P.s e vorba de tableta daca conteaza.

7 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca dai la setarile din fabrica, o sa se stearga totul din telefon. Contacte, aplicatii, poze, muzica, filmulete, etc... si nu iti va mai aparea nici amanarea updatarii.

| Aasdfghj explică (pentru RareşTPUro):

Esti sigur ca nu o sa mai apara daca fac asta?thinking Ai spus-o din proprie experienta?laughing

| RareşTPUro a răspuns (pentru Aasdfghj):

De asta se numeste "Setari din fabrica" ti-l readuce ca in prima zi de folosinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,mergi in fisieruldownload si sterge.

| Aasdfghj explică (pentru anonim_4396):

Nu e nimic in folderul download. Nici pe card nici in memoria tabletei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa gasesti undeva updatele sub forma unor litere si cifre insiruite cam asa:eebee1aa9baa4de... undeva in fisierele din tableta.La computer le gasim in local disc c.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aasdfghj):

Revenind la setarile din fabrica nu dispar poze si filme.Ci doar se setaza din nou melodia de pel, cea de sms, dar nici nu scapi de updatari.Asa am facut cu telefonul iubitei si m-am speriat dupa ce am setat din fabrica dar nu disparuse nimic.Nu sterge ci doar revine la seatrile din fabrica.Cel mult a sters poza care era pe ecran si a inlocuit-o cu cea din fabrica.dar pozele din card si din memoria telefonului nu le sterge.