| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Buna din nou! Am un telefon Nokia Eseries 66 si as vrea sa imi activez internetul pe el. Ce trebuie sa fac? big grin

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

în mod normal ar trebui din meniul self care(pe Vodafone îi *100#) la setări internet acolo ar trebui să fie ce cauți. După ce vei activa internetul vei primii un SMS cu setările. Urmează instrucțiunile ce le vei primii.Succes

| Killer4Oscuro a răspuns:

Http://freevcalls.blogspot.ro/......-sip.html. Sper ca am fost de ajutor! :)