| Antonia90 a întrebat:

Buna!
Este bun antivirusul Avira AntiVir Personal?
Ce alte antivirusuri bune mai stiti?
Ms!happy

14 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Este cel mai bun dintre cele gratis. Şi eu pe ăsta îl folosesc de aproape un an şi nu am avut probleme cu viruşii până acum.
Alţi antiviruşi buni ar mai fi AVG free dar nu îmi place că îşi crează un folder cu viruşii detectaţi în calculatorul instalat; Avast şi Norton.

| Catalion a răspuns:

A fost destul de bun in trecut si acum e bun, dar a fost intrecut de Avast. Am vazut multe site-uri din alea care testeaza antivirusi si am vazut ca Avira a avut un punctaj mai mare, dar doar pentru ca a avut multe detectii false. Adica a confundat unele fisiere cu virusi si cand s-a inlaturat acele alarme false, s-a dovedit ca Avast s-a descurcat mai bine. A avut si Avast niste alarme false, ca nu exista vreun antivirus sa nu dea alarme false cateodata, dar a avut mult mai putine decat Avira.

| iulyan a răspuns:

Iti recomand norton... orice felsmugsmug

| cornel a răspuns:

Avast.kaspersky.biddefender.incearca sunt bunehappy

| maryus92 a răspuns:

Cu siguranta cele mai bune sunt nod32 vs4 si avg 8

| greenish a răspuns:

Eu zic ca e bunicel acest antivirus. dar ai putea incerca karspersky care mi se pare cel mai bun atntivirus de pana acum.si poti incerca si avast happy sper sa iti foloseasca!

| onofrei89 a răspuns:

Eu unu as paria pe Norton (Profesional).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand AVG 9. 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am avut e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AVG si Norton, restul sunt junk!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Karspeski iti blocheaza tot sistemu de windows daca nu-i dai update la timp e super naspa nu-ti gasseste orice virus! bitdefender e bun sau avira!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat timp dureaza antivirusul Avira AntiVir Personal(30 de zile?
) si e gratuit (licenta?)

| Bettt:) a răspuns:

Kaspersky Internet Security. E cel mai bun!

| ely92music a răspuns:

Avg, the best!