| sina a întrebat:

Buna este vreo problema daca windowsul nusi face update

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu e nici o problema, mai ales daca e piratat! Daca vrei neparat sa isi faca update instaleza cracku asta in system 32 http://www.softpedia.com/......ions.shtml

| Eღilia62 a răspuns:

Nu cred.Al meu nu si-a mai facut update-uri de 6 luni si merge bine.Doar la browser, antivirus si pluginuri ca Adobe Flash Player am mai facut update.

| chakuza a răspuns:

Nu este nici o problema, cu atat mai bine, dar daca isi va face update-uri iti va merge si mai greu si iti va porni si mai greu.

| hardy1 a răspuns:

Nu e nici o problema dar bine ar fi sa-l lasi sa-si faca
daca nu ai licenta poti lua virusi cand faci update-uri
cu fiecare update facut calculatorul va merge mai bine

| Liquify a răspuns:

Nu e nici o problema. Daca Windowsul nu are licenta atunci iti recomand sa nu faci update-uri. happy

| WolfGirl a răspuns:

Nu est absolut nicio problema. Update-urile nu ajuta cu nimica. Nu imbunatatesc windows-ul ci doar ti-l incarca cu toate prostiile.

| Golanasul a răspuns:

Update la windows... sina iti explic pe intelesul tau. Acel update se face doar daca ai windows original. Daca nu ai un windows original nu iti recomand pentru ca o sa detecteze ca nu este un windows original si nu ai sa mai poti face nimic!

| Juny0 a răspuns:

Update-ul este pentru a remedia unele probleme sau pentru a adauga alte adonuri!

Daca ai un win cumaprat, poti sa-i dai tot timpul. Bineinteles daca ai spatiu in Partitia respectiva.
Daca e piratat de pe net., nu-i da. Deoarece "antivirusul" facut de Microsoft GENIU, iti gaseste win. piratat si ti-l blocheata partial.