| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un samsung sgh-b500 si de la o vreme imi tot facea fite ecranul (adica se inchidea din luminozitate sau se deschidea ) si ieri cand i-am deschis slide-ul arata tot ecranul negru desi telefonul era pornit si cand inchideam slide-ul era normal, cum pot sa rezolv asta? va rog ajutati-ma, dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| KiduuTaw a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.Trebuie sa te duci la magazinul de unde ai luat telefonul si sa le spui de priblema. FUNDA?