| Lovely_6403 a întrebat:

Exista cumva Talking Tom Cat si pentru Samsung S5230 La Fleur? ( nu conteaza ca e La Fleur, ma intereseaza daca e si pentru s5230 ). Eu nu am nevoie sa fie neaparat Tom Cat. Poate sa fie si creatura de aia, sa fie orice, dar sa faca la fel ca si pisica. Dau funda cine imi da si linkul de unde sa downloadez.

2 răspunsuri:
| ALEXANDRA a răspuns:

Nu stiutiu poate ca exista

| Bluesky_4438 a răspuns:

Nu exista Talking Tom Cat pentru acest tel este doar pentru tel cu android sau IPhone sau IPad, iar acest tel nu are android
eu iti pot da un swite dar nu cred ca o sa te ajute
http://itunes.apple.com/us/app/talking-tom-cat/id377194688?mt=8