| Emi_Apava_2000 a întrebat:

exista vreo aplicatie care sa-ti stocheze MB de internet pe telefon. Nu am acces la internet tot timpul, dar am nevoie de watss ap ( el merge doar cu ajutorul internetului )?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

MB este o unitate de masura pentru traficul de date... nu poti stoca o unitate de masura, la fel cum nu poti stoca internetul pe telefon. E o aberatie ce intrebi tu acolo

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici nu realizezi ce spui.Nu exista asa ceva.

| hypentakill a răspuns:

Nu.

| Soryn2244 a răspuns:

Nu nu exista asa cevalaughing)) si da watss'ap merge doar cu trafic de date(net)