| KamiM a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce se vad in reluare si merg greu video-urile pe calculatorul meu ( chiar si cele de pe youtube si de pe alte site-uri cu filme online)? Am o conexiune buna la internet, am eliberat cat de mult am putut memeoria din C ca sa nu fie prea incarcata si am instalat si ultima versiune de flash player? Care sa fie problema?

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu are legătură cu spațiu de pe hard disc, ci cu procesorul.Vezi în task manager ce aplicații îti tin procesorul încarcat si oprește serviciile acestora.
îti dau un indiciu.Net frimeware de exemplu.
PS cu prostii în ganul CC cleaner sau TuneUP utilities îti strici Windows-ul, deci recomand a nu se folosii.
Succes

| neutrino a răspuns:

Poate ne spui si ce pc ai, si daca pana acum ai mai avut asemenea probleme.

| stlucian a răspuns:

Ceva temperaturi? O curatire de praf a cooler-elor de pe procesor/placa video.

Curatire cu CCleaner:

http://www.piriform.com/ccleaner/download

ia trialul pentru 30 zile parca apoi scapa de el.

| KobraXS a răspuns:

Poate ai rami ocupati sau ai putina memorie video, sau ai prea multe procese activate iar calculatorul nu mai face fata.Se poate sa fie si de la malwaeri.Ia-ti malware bytes, scaneaza-ti sistemul si vezi ce gaseste, mie avast free antivirus 2014 a gasit decat 3 malwaeri iar apoi am scanat sistemul cu malware bytes si a gasit 38 de malwaeri care sigur mancau placa video.Nu toti antivirusi sunt specializati pe malwaere

| BoggyP a răspuns:

Nu e de la virusi, e la de processor si placa video, o reinstalare a windowsului ar mai remedia putin situatia, doar putin.

| Georgyyyyyyy66 a răspuns:

Ai virusi puternici in pc si e normal sa interzica si sa mearga totul mai greu...activeaza-ti un antivirus si vei scapa

| StefanL a răspuns:

Calculator slab